Ocak 2000 yılında kurulan PBS Bilişim ve Danışmanlık, sektörde fark yaratan firmalardan birisi. İlk çıktığı andan bu yana bilgi teknolojilerinin getirdiği faydaları iş ortağı olarak gördüğü müşterilerine yaymayı hedefleyen PBS Bilişim, geride kalan 15 yılı aşkın sürede bunu büyük oranda başarmış durumda.

PBS Bilişim ve Danışmanlık’ı diğerlerinden ayıran en büyük fark, bütüncül bir hizmet sunması ve çözüm odaklı bir yapıya sahip olması. Dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştiren PBS Bilişim, her türlü uygulama ile ilgili teknik destek ile birlikte tüm bilgi birikimini çözüm ortaklarının hizmetine sunuyor.

İş Zekası (BI) Sistemleri, Danışmanlık Hizmetleri, OutSystems ve Xamarin Uygulamaları, İnternet ve Yazılım Çözümleri, veri Entegrasyonu Hizmetleri gibi çok geniş bir yelpazede faaliyet gösteren PBS Bilişim, çalışmalarını her biri alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla gerçekleştiriyor.

Geride kalan 16 yılda 300’e yakın proje tamamlayan firmamız, güçlü bir referans listesine sahiptir.

PBS Bilişim ve Danışmanlık, dünyanın teknoloji konusunda önde gelen markaları olan SAP, Microsoft, Sysbase, Dotnetnuke ve Qlikview iş ortağıdır. Aynı zamanda konularında uzman firmalar olan Webialem, Periscope ve Effective World ise PBS Bilişim’in stratejik iş ortağıdır.

PBS Bilişim, sağladığı teknoloji ve iş birlikleri ile dijital platformda ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri tek muhatap olarak müşterilerine sunmaktadır. Firmamız faaliyetlerini Kozyatağı Merkez Ofis ve YTÜ Teknopark Ofisi’inde gerçekleştirmektedir.

soap2day