Günümüzde internet / yazılım piyasasında birçok şirket var. İyi ama neden bizi, yani PBS Bilişim’i seçmelisiniz? Yanıtı açık ve net: Biz 2000 yılından bu yana biriktirdiğimiz bilgi ve tecrübemizi, her birini iş ortağı olarak gördüğümüz müşterilerimizin hizmetine sunuyor, onlara çözüm odaklı bütüncül bir hizmet veriyoruz. Verdiğimiz destek ise proje teslimiyle sona ermiyor, uzun yıllara dayalı bir işbirliği olarak devam ediyor. Nitekim “Referanslarımız” bölümünde görebileceğiniz gibi 10 yılı aşkın süredir birlikte çalıştığımız firmaların varlığı bunun en açık ispatı.

Peki, bu süreç nasıl işliyor? Dilerseniz anlatalım…
Önce sizi dinliyoruz

Biz, sizi bir müşteri olarak görmüyoruz. Uzun süreli işbirliğin süreceği, birlikte başarılı projelere imzamızı atacağımız, bir çözüm ortağı olarak sizi görüyoruz. Amacımız size ve firmanıza değer katmak, önünüze koyduğunuz hedefleri gerçekleştirme konusunda size yardımcı olmak. Ama bunun için sizi çok iyi tanımamız şart. Bu yüzden işbirliğimizin ilk aşamasında sizi dinliyoruz. Bu aşamada sizinle birlikte ciddi bir mesai harcayıp, hedeflerinizi öğreniyor, projelerinizi analiz ediyor, sizi ve kurumsal yapınızı yakından tanıma fırsatını elde ediyoruz.

Sizin için en uygun çözümü üretiyoruz

Amacımız sizin bir çözüm ortağınız olmak, işbirliğimizi uzun yıllara yaymak. Bunun yolunun ise sizin ve firmanızın bu süreçte değer elde etmesinin ve hedeflerini gerçekleştirmesinin olduğunun ise çok iyi farkındayız. Bu yüzden bu aşamada size en uygun çözümü üretmeyi çok önemsiyoruz. Bu çözümü üretirken kendimizi sadece sizin söylediklerinizle sınırlamıyoruz. Dijital dünyadaki en son trendleri ve gelişmeleri yakından takip eden ekibimiz, size çok daha fazla değer katacak alternatif çözüm planları da üretiyor ve dikkatinize sunuyor. Sonrasında ise sizin onayınızı alıyor ve öngörülen tarihlerde projenizi teslim ediyoruz.

İhtiyaçlarınızı belirliyoruz

Bir sonraki aşamada ise analizimizi sürdürüyor ve ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bu aşamanın çok büyük öneme sahip olduğunu düşünüyoruz. Bu analiz sırasında 2000’den bu yana edindiğimiz bilgi ve birikimi de kullanıyor, gerçekten neye ihtiyacınız olduğunu belirliyoruz.

Dünya üzerindeki en iyi altyapıyı kullanıyoruz

Gelişim, gelişim, gelişim… Dijital dünyayı az çok takip edenler, teknolojinin ve altyapının nasıl sürekli geliştiğini ve değiştiğini çok iyi bilirler. Zamana ayak uyduramayanların, hatta geleceği görüp buna göre kendini geliştirmeyenlerin silinip gittikleri çok sayıda örneği var günümüzde. Bu yüzden dijital dünyadaki tüm yenilikleri ve trendleri yakından takip edip, bunları çözüm ortaklarımıza maksimum fayda getirecek şekilde sunmak bizim için çok önemli.

PBS Bilişim olarak 2000 yılından bu yana işte bunu kendimize ilke edindik. Vizyoner bakış açımızla hep en iyiyi amaçladık, en yenileri yakından takip ettik. Nitekim bugün dünya üzerindeki en iyi altyapıyı kullanıyoruz. Üstelik dijital dünyadaki gelişmeleri ve trendleri yakından takip ederek, bu altyapıyı sürekli geliştiriyoruz.

soap2day